Sitemizde 3400 çeşit ürün ve bu ürünlere ait 869 adet teknik çizim bulunmaktadır.
 
YÜTAŞ BASIN BÜLTENİ
 • Porcelanosa Milano Design Week’e katılıyor
  26 March 2014  Porcelanosa Group 8-13 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Milano Design Week’e katılıyor. 8 markası ile etkinliğe katılacak olan Porcelanosa Group, farklı ve modern konsepti ile ziyaretçilerini bekliyor.   


  2013 Cersaie Fuarında ahşap sıcaklığı Porcelanosa’nın ileri teknoloji ve yüksek kalite porselen karolarında hayat buldu.
  2 October 2013  2013 Cersaie Fuarında ahşap sıcaklığı Porcelanosa’nın ileri teknoloji ve yüksek kalite porselen karolarında hayat buldu. Tavan ve duvar kaplaması olarak kullanabileceğiniz Liston Oxford serisi mekanlarınıza Porcelanosa kalitesi ve şıklığını getiriyor…

   

  Porcelanosa Seramik Parkelerini Cersaie 2013 ün Duvarlarına Taşıdı
  1 October 2013  Seramik ve iç dekorasyon sektörünün başlıca etkinliklerinden olan Cersaie 2013 Bolonya' da başladı. Porcelanosa grup 8 şirketiyle zemin, kaplamalar, mobilya, banyo ve mutfak ekipmanları ve inşaat çözümlerindeki tüm yeniliklerini beğeniye sundu.

  Tüm seramik yeniliklerinin yanında Porcelanosa ahşap görünümlü seramikleri olan Oxford koleksiyonuna ait iki modeli de fuarda tanıttı.


Türkiye' nin Her Yerinden | 444 34 13